Spotkania pośredników

Wiedza i networking.

Poznaj innych pośredników nieruchomości przy filiżance kawy.

Więcej informacji wkrótce

Dni

Godziny

Minuty

Sekundy

Zapisy zamykamy 20.10.2022 o 23:59

Zapisz się

Opis wydarzenia


Czwarte spotkanie pośredników będzie poświęcone obecnej sytuacji na rynku nieruchomości. Jako organizatorka i prelegentka porównam obecna sytuację do kryzysu z 2008 roku. Omówimy problemy z jakimi obecnie borykają się pośrednicy. Zrobimy strategię działania, która pozwoli na systematyczną sprzedaż. „Powróżymy z fusów” i porozmawiamy o tym jak się zabezpieczyć na najbliższe miesiące. Omówimy 1-2 oferty uczestników, pod kątem zmian, jakie po wprowadzeniu sprawią, że klienci zaczną nimi się interesować bardziej niż dotychczas! Na podstawie tych przykładów dowiesz się, jak pracować dziś z ofertami, żeby nie zalegały!


Czego się dowiesz?

  • Jakich błędów nie popełniać?
  • Na jakich ofertach pracować?
  • Dlaczego jedni odnoszą duże sukcesy, a inni uciekają z branży?
  • Gdzie szukać klientów kupujących?
  • Czy marka osobista pośrednika pomaga dzisiaj w sprzedaży?


To tylko część pytań, na jakie odpowiem tego dnia.

To spotkanie to nie tylko możliwość uzyskania nowej wiedzy i praktycznych narzędzi do pracy, ale przede wszystkim poznanie pośredników z Warszawy i okolic, z którymi nauczysz się pracować w systemie off market. Koniecznie zabierz z sobą ofertę nieruchomości, którą chcesz sprzedać w krótkim czasie!

Informacje o spotkaniu

Program spotkania

  • 18:00 - Rejestracja
  • 18:30 - Merytoryczny wykład
  • 20:00 - Czas dla uczestników na przedstawienie swoich ofert
  • 20:30 - Rozlosowanie nagród
  • 20:45 - Networking

Organizatorka wydarzenia

Natalia Drysiak

Pracę pośrednika nieruchomości zaczęłam 13 lat temu. Jako licencjonowany pośrednik (nr licencji 22249) zajmowałam się pośrednictwem oraz zarządzaniem grupą agentów w dużej firmie. Od 2017 roku zdecydowałam się rozpocząć działanie pod własną marką. Poza prowadzeniem szkoleń i aktywnym pośredniczeniem w transakcjach, prowadzę z sukcesami własne biuro nieruchomości.

Moją pozycję eksperta branży nieruchomości potwierdzają otrzymywane przeze mnie zaproszenia w roli prelegenta na liczne konferencje, a także nagroda Polish Businesswomen Awards w kategorii Nieruchomości – Lider, przyznawana przez magazyn „Businesswoman & life”.

Spod moich skrzydeł jako szkoleniowca wyszły już setki agentów, którzy poprawili swoje wyniki sprzedażowe i zadowolenie z wykonywanej pracy. Z mojej wiedzy korzystają całe zespoły biur nieruchomości, których potrzeby doskonale rozumiem, ponieważ sama takie prowadzę.

Zobacz jak było ostatnio

To jak, widzimy się przy kawie?