Webinar
Natalia Drysiak

Certyfikowany trener oraz pośrednik sprzedaży nieruchomości.

Dni

Godziny

Minuty

Sekundy

Zapisy zamykamy 16.10.2021 o 18:00

Zapisz się

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

  • Masz problem z przekonaniem klienta do tego, aby podpisał z Tobą umowę na wyłączność?
  • Brakuje Ci pomysłów, w jaki sposób pokazać klientowi wartość z zatrudnienia pośrednika?
  • Nie wiesz jak przekonać klienta, że wasza współpraca wpłynie na wartość sprzedaży czy zakupu?
  • Zastanawiasz się prowadzić spotkanie z klientem, aby zwiększyć szanse na współpracę w przyszłości?

O mnie

Natalia Drysiak

Pracę pośrednika nieruchomości zaczęłam 13 lat temu. Jako licencjonowany pośrednik (nr licencji 22249) zajmowałam się pośrednictwem oraz zarządzaniem grupą agentów w dużej firmie. Od 2017 roku zdecydowałam się rozpocząć działanie pod własną marką. Poza prowadzeniem szkoleń i aktywnym pośredniczeniem w transakcjach, prowadzę z sukcesami własne biuro nieruchomości.

Moją pozycję eksperta branży nieruchomości potwierdzają otrzymywane przeze mnie zaproszenia w roli prelegenta na liczne konferencje, a także nagroda Polish Businesswomen Awards w kategorii Nieruchomości – Lider, przyznawana przez magazyn „Businesswoman & life”.

Spod moich skrzydeł jako szkoleniowca wyszły już setki agentów, którzy poprawili swoje wyniki sprzedażowe i zadowolenie z wykonywanej pracy. Z mojej wiedzy korzystają całe zespoły biur nieruchomości, których potrzeby doskonale rozumiem, ponieważ sama takie prowadzę.

Dla kogo jest ten webinar?

  • Dla inwestorów.
  • Dla pośredników nieruchomości.
  • Dla osób, które zaczynają swoją pracę z nieruchomościami.
  • Dla osób, chcących zacząć swoją przygodę z pracą pośrednika nieruchomości.
  • Dla biur pośrednictwa nieruchomości, chcących wyszkolić pracowników i zwiększyć ich skuteczność.

Rekomendacje

Mariusz

BIAŁYSTOK

Profesjonalizm. Duża Wiedza i Ogromne Doświadczenie. Natalia dzięki za dużą ilość mięsa. Na drugi dzień wykorzystałem jeden ze sposobów i fajnie się sprawdził!

Natalia

GDYNIA

W miniony weekend brałam udział w szkoleniu „mistrz wyłącznych pozysków” i co tu dużo mówić.. każdy kto chce coś osiągnąć w tej branży powinien wpaść na szkolenia do Natali! To moje pierwsze ale na pewno nie ostatnie szkolenie u niej. Dziękuje ze odczarowujesz świat pośredników. ❤️

Jolanta

ŁÓDŹ

Zdecydowanie polecam szkolenia u Natalii😊 Ogrom doświadczenia i wiedzy przekazanej w niesztampowy sposób i w rewelacyjnej atmosferze👍Po prostu petarda!🔥🔥🔥

Magda

GODKOWO

Mistrz wyłącznych pozysków to pierwsze moje szkolenie. Super energia, świetne przykłady, praktyczna wiedza dużo nowych informacji. Czas działać 💪 A największym zaskoczeniem było to, że Natalia jest z mojej rodzinnej wioski ♥️- Motywacja do działania na MAXA !!

Adrianna

GDAŃSK

Uczestniczyłam w szkoleniu " Mistrz wyłącznych pozysków" i jestem bardzo mile zaskoczona! Ogrom informacji, zupełnie inne spojrzenie na "pozyskiwnaie ofert" oraz fantastyczna atmosfera. Po szkoleniu w głowie dużo nowych pomysłów oraz zapas motywacji! Polecam 🙂

Aleksandra

WARSZAWA

Niesamowita energia, pasja i doświadczenie. Cudowna osobowość. ❤ Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu. Serdecznie polecam początkującym jak i tym zaawansowanym pośrednikom!

Daria

LIMANOWA

Serdecznie polecam Natalię Drysiak, spora dawka informacji z poczuciem humoru, wiedza teoretyczno-praktyczna, tylko i wyłącznie do wykorzystania na wyłączność 😁🙌🏻 Pozdrawiam Daria

Fairy Flats - Rental Management

WARSZAWA

Świetne szkolenia, bardzo lekko prowadzone i merytoryczne. Dzięki Natalia 🔥💪

Agata

WARSZAWA

Love You Natalia!!!! You are the best !!!!! Po prostu! The Best!!! ❤️❤️❤️

Marta

WARSZAWA

Profesjonalista z ogromnym doświadczeniem. Szkolenie pełne wartościowych treści a jednocześnie z humorem. Natalia przekazuje duzo praktycznych sposobów na pracę. Polecam

Natalia

WARSZAWA

Polecam szkolenia u Natalii 😍 opowiada o nieruchomościach i pracy pośrednika merytorycznie i jednocześnie szczerze 🙂Dzięki swojej osobowości daje dużo pozytywnej energii i chęci do działania 🥰

Noemi

WARSZAWA

Natalia przełamuje schematy myślowe, zaraża energią i dzieli się doświadczeniem! Profesjonalizm, wiedza i podejście na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam!

Rafał

SZCZECIN

Natalia to fantastyczna osoba, pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Współpraca z nią to sama przyjemność. �� polecam wszystkim, których interesuje sukces w branży nieruchomości!

Ula

WARSZAWA

Polecam szczerze. Oprócz profesjonalnego, niestandardowego podejścia, wielkiego zaangażowania i pełnej gotowości- jest jeszcze po prostu cudownym człowiekiem. Co więcej można sobie życzyć? Tylko więcej takich Natalii 🙂.

Zapisz się na bezpłatny webinar!

Formularz kontaktowy