Szkolenia

Uczę osoby marzące o biznesie takim jak mój, jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dla biur nieruchomości

W mojej ofercie szkoleń specjalne miejsce zajmują szkolenia dla biur nieruchomości. Podczas najczęściej jedno- lub dwudniowych warsztatów, przekazuję agentom wiedzę z zakresu: psychologii sprzedaży, motywów działania klientów i pozyskiwania ofert. Przedmiotem zajęć są realne trudności uwzględniające specyfikę rynku wtórnego, potrzeby i możliwości agentów biorących udział w warsztatach. Stawiam na naukę poprzez doświadczenie – uczestnicy pracują nad różnymi sytuacjami, a także mają możliwość konsultacji indywidualnych.

Choć posiadam przetestowaną formułę warsztatów, to zawsze chętnie dopasuję zakres szkolenia do potrzeb konkretnego biura nieruchomości. Zachęcam więc do zapoznania się z ofertami i kontaktu.

Poznaj ofertę szkoleń

Dla dewelopera

Mentoring

Mentoring najefektywniej sprawdza się w przypadku ludzi poszukujących odpowiedzi na konkretne pytania i pragnących rozwijać swój potencjał.

Dowiedz się więcej
Konsultacja dla inwestora 1h

Umów się na konsultację, na której podpowiem Ci co zrobić, aby klienci zaczęli przebijać się z ofertami zakupowymi.

Dowiedz się więcej
Konsultacja dla agenta nieruchomości 1h

Wspólnie zdecydujemy jaka współpraca z klientem będzie dla Ciebie najbardziej efektywna, a następnie pokażę Ci krok po kroku jak ją wykonać aby przyniosła Ci oczekiwane zyski!

Dowiedz się więcej

Zainteresowany
współpracą?

Skontaktuj się ze mną

Pobierz darmowy e-book

"13 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ POCZĄTKUJĄCYCH POŚREDNIKÓW”

Pobierz e-book